ZAČIATOK


je tá najdôležitejšia súčasť každej práce.

Platón

Po rokoch cenných marketingových skúseností v korporáte, ale aj súkromných firmách ma moja cesta zaviedla k tomu, čo som mnou najviac rezonovalo – vniesť do toho všetkého „človečinu“. Využiť všetky tie skúsenosti z prípravy reklám, fotenia, analýz a predajov a pretaviť ich do skutočných hodnôt. Hodnôt, ktoré vytvárajú ľudia zo srdca, tak naozaj. A tak som sa ocitla aj ako lektor, mentor, konzultant žien – podnikateliek, ktoré sa rozhodli živiť tým, čo ich napĺňa. 

Som presvedčená, že každý je jedinečný,
a preto neexistuje zaručený návod na úspech,
pokiaľ do toho nevložíte samých seba.

Som odborníkom v oblasti budovania značky, rebrandingu, webovej prezentácie, s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v marketingu a stratégii.

Som nadšenec z holistického prístupu k zdraviu,  fytoterapie a jógy. Moje koníčky sa často odrážajú aj v mojej odbornej praxi.

 

Podčiarknuté, zrátané.

Za každou značkou stojí jeho tvorca a prepožičiava jej svoje osobnostné vlastnosti. Stotožňujem sa s archetypom Tvorcu, ako osobnosti s inovatívnym, analytickým zmýšľaním a talentom vnímať ľudí. Mojím cieľom je realizovať vízie, a pritom zachovať individualitu klienta. Prístupom „objaviteľa“ prostredníctvom spontánnej, trochu dobrodružnej povahy inšpirujem klientov k autentickosti, k osobnej slobode.

100%

autenticita, otvorený prístup

20+ rokov

marketingovej praxe a budovania značiek

100+ 

šálok kvalitnej kávy so spokojnými klientmi 🙂