ZAČIATOK
je tá najdôležitejšia súčasť každej práce.

Platón

Dudková Renáta Doody

 – Renáta Dudková

Po rokoch cenných marketingových skúseností v korporáte, ale aj súkromných firmách ma moja cesta zaviedla k tomu, čo som mnou najviac rezonovalo – vniesť do toho všetkého „človečinu“. Využiť všetky tie skúsenosti z prípravy reklám, fotenia, analýz a predajov a pretaviť ich do skutočných hodnôt. Hodnôt, ktoré vytvárajú ľudia zo srdca, tak naozaj.

A tak som sa ocitla aj ako lektor, mentor, konzultant žien – podnikateliek, ktoré sa rozhodli živiť tým, čo ich napĺňa. Tvoríme značku, komunikáciu, web tak, aby to „nebolelo“ 🙂 a predovšetkým tak, aby nestratili svoju autenticitu a mali priestor na svoje tvorenie.

 

Podčiarknuté, zrátané.

Za každou značkou stojí jeho tvorca a prepožičiava jej svoje osobnostné vlastnosti. Stotožňujem sa s archetypom Tvorcu, ako osobnosti s inovatívnym, analytickým zmýšľaním a talentom vnímať ľudí. Mojím cieľom je realizovať vízie, a pritom zachovať individualitu klienta. Prístupom „objaviteľa“ prostredníctvom spontánnej, trochu dobrodružnej povahy inšpirujem klientov k autentickosti, k osobnej slobode.

100%

autenticita, otvorený prístup

17+ rokov

marketingovej praxe a budovania značiek

100+ 

šálok kvalitnej kávy so spokojnými klientmi 🙂