ZAČIATOK
je tá najdôležitejšia súčasť každej práce.

Platón

 – Renáta Dudková

Na nete nájdete množstvo návodov, ako by mal vyzerať váš web, ako robiť účinne a jednoducho marketing. 5 tipov ako mať… 6 trikov ako dosiahnuť… 3 veci, ktoré musíte urobiť… Aj vy ste nimi už prešli? Tiež máte z pôvodných 5 tipov odrazu 50, 100… a predovšetkým nekonečné hodiny strávené študovaním?

Čaro fungujúceho podnikania je v tom, že každý je jedinečný. Ako jeho osobnosť, tak jeho služby, či produkty. Každému bude fungovať niečo iné. Ani zaručené recepty na chrípku nefungujú každému rovnako. Preto sa s klientmi často rozprávam. Neposielam návody. Načítam si Vašu osobnosť, záujmy, vyžarovanie. Pomôžem Vám nájsť cestu, na ktorej sa budete cítiť predovšetkým sami sebou.

 

Podčiarknuté, zrátané.

Za každou značkou stojí jeho tvorca a prepožičiava jej svoje osobnostné vlastnosti. Stotožňujem sa s archetypom Tvorcu, ako osobnosti s inovatívnym zmýšľaním a talentom vnímať ľudí. Mojím cieľom je realizovať vízie, a pritom zachovať individualitu klienta. Prístupom „objaviteľa“ prostredníctvom spontánnej, trochu dobrodružnej povahy inšpirujem klientov k autentickosti, k osobnej slobode.

100%

autenticita, otvorený prístup

15+ rokov

marketingovej praxe a budovania značiek

100+ 

šálok kvalitnej kávy so spokojnými klientmi 🙂